Nejlépe hodnocené americké pláže


Nejlépe hodnocené americké pláže

Mnoho lidí by rádo odcestovalo do Karibiku nebo na dovolenou do zámoří, kdyby k tomu měli příležitost; mnoho lidí však tuto možnost nemá. Mnohé pláže v Karibiku jsou nesrovnatelné, nicméně podobné alternativy můžete najít i ve Spojených státech.

Karibské pláže jsou oblíbené z neomezeného počtu důvodů. Mnoho lidí si užívá průzračně čistou vodu, bílý písek, špičková letoviska a tropické podnebí. Při troše pátrání můžete najít pláže s podobnými vlastnostmi i ve Spojených státech. Abyste mohli začít hledat, níže uvádíme přehled jen několika nejoblíbenějších pláží ve Spojených státech.

Ostrov Ocracoke, který se nachází v Severní Karolíně, je oblíbenou destinací pro letní dovolenou rodin. Ostrov Ocracoke se nachází na vnějším břehu Severní Karolíny a je dostupný pouze lodí nebo letadlem. Nachází se na něm řada oblíbených pláží. Ostrov Ocracoke je obklopen Atlantským oceánem a zálivem Pamlico Sound. K aktivitám na ostrově Ocracoke patří mimo jiné kempování, plavba na lodi, rybaření, surfování, plavání a opalování.

Při hledání pláží mnoho lidí automaticky zkoumá pláže nacházející se podél pobřeží Floridy. Na Floridě pravděpodobně najdete neomezené množství pláží, které by mohly sloužit jako cíl vaší příští letní dovolené. Mezi tyto pláže patří mimo jiné South Beach, Miami Beach, Daytona Beach a Pensacola Beach.

South Beach, která se nachází v Miami na Floridě, je ideální pro ty, kteří hledají řadu aktivit na pláži i mimo ni. South Beach nabízí plážové aktivity, jako je plavání, opalování, surfování a jízda na člunu. Mimo pláž je South Beach známá především svým nočním životem. Podél pobřeží se nachází neomezené množství restaurací, klubů a barů. Mnoho z těchto zábavních podniků navštěvují na dovolené celebrity.

Kromě Floridy se řada oblíbených pláží nachází také ve státě Kalifornie. Mezi těmito plážemi je Newport Beach jednou z nejvyhledávanějších prázdninových destinací na západním pobřeží. Newport Beach byla vždy oblíbenou dovolenkovou destinací, ale popularita vzrostla, když se tato oblast stala středem zájmu několika televizních pořadů. Newport Beach je známá svými zábavnými aktivitami na moři i mimo něj. Tyto aktivity mohou mimo jiné zahrnovat volejbal, házení frisbee, jízdu na člunu, surfování a opalování.

Na newyorských plážích sice není tropické klima, ale v letních měsících jsou jejich pláže v plném proudu. Hlavní pláž se nachází v East Hamptonu ve státě New York. Přestože se nachází na severovýchodě, patří Main Beach k nejlépe hodnoceným plážím v zemi. Díky bílému písku a průzračné vodě je tato pláž v East Hamptonu stejně krásná jako pláže v Karibiku.

Z politického hlediska je Havaj považována za jeden z padesáti států, geograficky se však nachází v samotném oceánu. Mnoho nejlépe hodnocených pláží ve Spojených státech se nachází na jednom z havajských ostrovů. V závislosti na tom, kde se nacházíte, může být cesta na Havaj drahá. Rekreantům, kteří si mohou finančně dovolit cestu na Havaj, doporučujeme, aby ji podnikli. Pláže, které se na Havaji nacházejí, jsou tak blízko karibským plážím, jak jen to jde. Mezi oblíbené havajské pláže patří Honaunau Bay a Poipu Beach.

Při výběru příští destinace pro letní dovolenou se vám může velmi dobře stát, že budete trávit dovolenou na jedné z výše uvedených pláží. Výše uvedené pláže jsou jen některé z mnoha, které se nacházejí ve Spojených státech. Vždy mějte na paměti, že si nemusíte vybrat nejoblíbenější pláž na světě jen proto, abyste si užili dovolenou. Zábavnou a nezapomenutelnou dovolenou si můžete snadno dopřát bez ohledu na to, kde dovolenou trávíte.