Tipy na cestování letadlem pro rodiny


Tipy na cestování letadlem pro rodiny

Máte zájem o brzkou rodinnou dovolenou? Pokud ano, možná potřebujete poradit, zejména pokud budete s rodinou cestovat letadlem. Jakkoli může být plánování cesty a létání s rodinou, zejména s početnou, někdy stresující, existuje řada kroků, které lze podniknout, aby si všichni užili zábavu a příjemné chvíle.

Jednou z prvních věcí, které byste měli při plánování rodinné dovolené udělat, je včasná rezervace letenek. Pravděpodobně tak učiníte lépe, a to z několika různých důvodů. Snad největším důvodem je pohodlí a klid, které vám může přinést vědomí, že všechny cestovní záležitosti jsou již vyřízeny a vyřízeny.

Co se týče balení na let, budete se chtít ujistit, že zavazadla vašich dětí jsou zabalena a řádně. Nejenže se budete chtít ujistit, že mají všechny potřebné potřeby na dovolenou, ale budete se chtít ujistit, že mají také věci na cestu letadlem. Každá osoba může mít jedno příruční zavazadlo. Budete se chtít ujistit, že každé z vašich dětí má jedno.

Když už mluvíme o příručních zavazadlech pro děti, nezapomeňte je naplnit zábavnými aktivitami na cestu letadlem. To, co vyberete, bude záležet na věku vašeho dítěte. Mladším dětem se například mohou hodit knížky a několik drobných hraček. Pro starší děti jsou skvělým nápadem přenosné DVD přehrávače, kapesní videohry, hračky a časopisy.

Také se ujistěte, že máte po ruce a v příručních zavazadlech další svačinu. To je důležité, protože nechcete na letišti utratit příliš mnoho peněz. Nakrmit celou rodinu se může prodražit, a to i v případě občerstvení. Ze stejného důvodu se snažte, aby se před odjezdem na letiště všichni najedli. Tento krok v kombinaci s občerstvením může pomoci snížit hlad, případně vést ke společnému stravování během mezipřistání na letišti, což vám také může pomoci ušetřit peníze.

Pokud jde o nápoje, neberte si s sebou na letiště žádné, pokud nemáte novorozence nebo kojence. Pokud máte dítě, vezměte si s sebou jednu připravenou lahvičku s umělou výživou, ale nezapomeňte mít s sebou suchou výživu v prášku, kterou si můžete připravit během mezipřistání. Nápoje, s výjimkou nápojů pro děti, nesmí projít letištní bezpečnostní kontrolou a budou muset být vyhozeny. Při nákupu nápojů v letištním obchodě za bezpečnostní kontrolou se poohlédněte po zboží za rozumnou cenu nebo se podívejte, zda se někteří členové rodiny, například vy a váš manželský partner, mohou o nápoj podělit.

Co se týče příjezdu na letiště, nezapomeňte zůstat pohromadě. Také si nezapomeňte s dětmi stanovit základní pravidla. Mezi tato pravidla by mělo patřit držet se pohromadě, nemluvit s cizími lidmi apod. Ve skutečnosti si budete chtít navzájem pomáhat. Pokud máte například starší dítě, například teenagera, nechte ho, aby vám pomohlo s hledáním správné brány, nošením zavazadel nebo zabavením mladších dětí. Vaše cesta bude pravděpodobně mnohem méně stresující, když budou všichni spolupracovat.